Сьогодні нелюди святкують

Час прочитання: 3 хвилин

Cлава Ісусу Христу!

Дорогі друзі!

Сьогодні нелюди диктаторської росії святкують. Святкують віроломну окупацію українського Криму, Донбасу. Святкують потоптання прав і свобод тисяч наших громадян, святкують ув’язнення тих, які виступили проти їхньої нахабної брехні. Московити святкують грабунок наших підприємств та знищення здобутків українського бізнесу на тепер вже окупованих територіях, святкують порушення прав вірних та їх переслідування. Святкують у той час, коли зробили ще один нелюдський крок у напрямку тотальної деградації росії – бомбардування Маріуполя і Харкова, Києва і Чернігова, Миколаєва і Херсона та майже тотального знищення багатьох менших українських міст. Святкують обстріл гуманітарних шляхів та конвоїв, скидання бомб на лікарні та будинки пристарілих, святкують ґвалтування та розстріли невинних людей. Ці нелюди святкують самі, бо ніхто зі світу не їде на цей бенкет смерті…

У християнському розумінні свято – це завжди особливий досвід Божого життя, пригадування особливих діянь Господа в Історії Спасіння, намагання через духовну пам’ять знову взяти участь у подіях, через які вічне пронизує земне. Свято − це завжди трепетна зустріч з Богом і ближніми, особливий період духовного оновлення, очищення, звільнення від непотребу та досвід справжнього, вічного життя, яке преображує проминаюче й теперішнє. Антисвято москалів − не більше ніж фарс і блюзнірство, потоптання правди, всього Божого й людського, оскал сатани, який діє через свого звіра путіна та його знавіснілих і задурманених 71% збоченців, що радіють війні й терпінню невинних українців.

Проте ми, як християни, знаємо, що це не триватиме вічно. Ми знаємо, що Євангеліє – Добра Новина полягає саме в тому, що Ісус Своєю Смертю на Хресті переміг смерть і воскрес на третій день, щоб смерть більше не мала остаточного слова в долі кожної людини. Ми знаємо, що навіть ті, які вже загинули від рук окупантів, воскреснуть, бо прийде час, коли «раптом, в одну мить, при сурмі останній засурмить-бо, і мертві нетлінними воскреснуть, і ми перемінимося. 53. Мусить-бо це тлінне одягнутися в нетління, і це смертне одягнутися в безсмертя. 54. І коли це тлінне одягнеться в нетління, а це смертне одягнеться в безсмертя, тоді збудеться написане слово: Смерть поглинута перемогою. 55. Де твоя, смерте, перемога? Де твоє, смерте, жало?» (1 Кор 15:52–55).

Ми віримо, що «Господь Свого народу не відкине і спадщини Своєї не полишить» (Пс 94:14).

Ми переконані, що «труд наш у Господі не марний» (1 Кор 15:58), натомість путін і всі його поплічники підуть у небуття, бо псалмопівець каже, що «безбожники на суді не встояться, ні грішники на праведників зборах. 6. Бо про путь праведників Господь дбає, а путь безбожників пропаде» (Пс 1:5–6).

Тому молімся, взиваймо до Господа, твердо стіймо, не опускаймо рук, і Господь дарує нам перемогу!

Щиро ваш

о. Юрій

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *