Дорога прокляття

Час прочитання: 4 хвилин

Слава Ісусу Христу!

Дорогі друзі!

Перед входом Ізраїлю в Обіцяну Землю Господь через Мойсея перестеріг ізраїльський народ, що коли вони поводитимуться згідно з Його заповідями, будуть благословенні, а коли житимуть, як тварини, тобто чинитимуть негідне, то будуть прокляті. Сьогодні це звучить страхітливо, але у світлі поведінки росіян в Україні нам, напевно, легше усвідомити, що є вчинки, які ведуть в нікуди – до смерті, говорячи біблійною мовою, вони стягують прокляття. Серед страшних пересторог, зокрема, згадуються такі: «Проклят, хто пересуває межі (посілости) свого ближнього! І ввесь народ скаже: Амінь! 24. Проклят, хто тайкома вб’є свого ближнього! І ввесь народ скаже: Амінь!» (Втор 27:17, 24).

Коли московити посеред ночі 24 лютого підступно вдерлися на нашу землю, щоб убивати наших людей, то показали, що є проклятими, бо безпідставно захотіли заволодіти нашою землею, вони підступно вбивають мирних жителів, серед яких уже чимало дітей.

У давнину окремі здеградовані народи Близького Сходу, зокрема мешканці Ханаану, мали практику приносити в жертву невинних дітей ідолам, зокрема Молохові, за що Господь дуже суворо картав їх, а навіть віддавав їх на знищення. Беззаконня мешканців Ханаану належали до числа найбільш мерзенних і таких, що принижують людину: у книзі Левіт 18:1–25, перерахувавши численні злочини, серед яких людські жертвоприношення, богонатхненний автор додає: «Не скверніться нічим цим, бо тим усім осквернилися народи, що оце виганяю з-перед вас. 25. І як осквернилася земля, Я покарав її за її провину, і вона виблювала своїх мешканців. 26. Ви ж пильнуйте Моїх законів і Моїх присудів і не чиніть ніякої з отих гидот – ні тубільці, ні приходні, що перебувають серед вас; 27. усі-бо оті гидоти чинили люди цієї землі, що були перед вами, і земля осквернилась. 28. І тим робом земля не виблює вас за те, що скверните її, як виблювала народи, що були перед вами. 29. Кожен-бо, хто допуститься якоїсь із тих гидот, кожен такий буде викорінений з-поміж людей своїх. 30. Тож допильновуйте Моїх заповідей, щоб не виконували якогось з отих мерзенних звичаїв та щоб не осквернились ними: Я – Господь, Бог ваш».

Новітні археологічні знахідки підтвердили, що серед хананеїв дійсно набули поширення настільки варварські звичаї – часто археологи, розкопуючи фундаменти найдавніших жител, знаходили замурований скелет немовляти або дитини як жертву при заснуванні дому.

Уся Історія Спасіння Строго і Нового Завіту спрямована до того, щоб людина жила повноцінним життям. Бог став людиною, щоб ми мали це життя. У Євангелії від Йоана Ісус каже: «Не приходить злодій, хіба щоб красти, вбивати, вигублювати. Я прийшов, щоб мали життя – щоб достоту мали» (Йо 10:10).

Московити не шанують життя – ні чужого, ні свого. Ці святотатці противляться Богові й усьому нормальному – вони прийшли на нашу землю як убивці жінок і дітей, мародери і грабіжники. Тому в путіна і тих росіян, які його підтримують, немає майбутнього. Псалмопівець каже, що, на відміну від праведників, ці нелюди підуть у небуття: «Не так безбожники. Вони – немов полова, що вітер розвіває. 5. Тому безбожники на суді не встояться, ні грішники на праведників зборах. 6. Бо про путь праведників Господь дбає, а путь безбожників пропаде» (Пс 1:4–6).

Тримаймося, бо з нами Бог!

Слава Україні!

Слава Ісусу Христу!

Щиро Ваш

о. Юрій

2 коментарі до “Дорога прокляття”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *