Шостий день

Час прочитання: 3 хвилин

Слава Ісусу Христу!

Дорогі друзі!

Дорогі захисники України!

Триває шостий день підступної війни росії проти України.

Проте ми тримаємося й даємо гідну відсіч. Ми ніколи не станемо рабами знавіснілих та здичавілих московитів.

Війна завжди витягує на поверхню страхітливі й огидні речі! Однією з них є страх − страх за життя наших близьких, своє життя, долю країни… З одного боку, для людини боятися нормально, а з іншого − треба вважати, щоб страх не паралізував наше життя, не забирав здатності думати й діяти.

Біблійна книга Мудрості навчає: «Бо страх − це ніщо інше, як занехаяння допомоги, що її розум постачає» (Мудр 17:11). Саме розум повинен пригадувати нам, що ми є Божими дітьми, створеними на Його образ. Ми настільки дорогі та цінні для Нього, що задля нас Він здатен на все.

Сьогодні хочу пригадати всім нам слова із Символу віри, який усі християни щодня урочисто проголошують: «Він задля нас, людей, і нашого ради спасення зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого й Марії Діви, і стався чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований, і воскрес у третій день, згідно з Писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зо славою судити живих і мертвих, а Його Царству не буде кінця».

Ми живемо і працюємо для утвердження Божого Царства та Його справедливості, а путін і його посіпаки закінчать так само, як закінчили всі інші диктатори й антихристи впродовж історії людства. Зло не має майбутнього, бо не має вічної основи! Тільки Бог і Його Царство є вічним!

Хочу звернути нашу увагу на ще одну річ: деякі особи боряться зі страхом за допомогою алкоголю, але це «поза страуса» – втеча від реальності в нікуди. Якщо ми, християни, відчуваємо страх, тоді ревно молімся псалми, читаймо Боже Слово, щоб усвідомити, що ми люблені Богом і дорогі для Нього! Після молитви – діймо: у теробороні, волонтерському русі, на інформаційному фронті… Діймо! Молитва і праця були й залишаються гаслом християн упродовж 2000 років нашої історії.

Якщо ви не християни, тоді просто слухайте голос свого сумління, ставайте кращими версіями самих себе і також дійте.

Окремо хочу звернутися до тих, хто сьогодні продає алкоголь у Львові та Галичині. У Києві та інших містах цього вже не роблять! Не сприяймо ворогові цією ганебною практикою, бо в часі війни це форма колабораціонізму.

Хай наш розум буде ясним та просвіченим Словом Писання, хай Дух Святий скріпляє нашого духа. Разом до перемоги! Слава захисникам України!

З нами Бог!

Слава Ісусу Христу!

Щиро Ваш

о. Юрій

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *