Подяка оборонцям України

Час прочитання: 2 хвилин

Дорогі Захисники Україні, дорогі оборонці нашої землі, хочу сердечно подякувати Вам за велику любов, яку Ви щохвилини і щосекунди засвідчуєте перед цілим світом, задля збереження життя нашого народу.

Немає жодних слів, які можуть описати вдячність кожної української душі за все те, що Ви для нас робите. Ви є тією натягнутою струною, котрою Господь виконує пісню свободи не тільки для нашого народу, а й для всього людства. Сьогодні Ви є світлом для світу. Ви показуєте, якими прекрасними людьми є українці. Якими шляхетними, люблячими, великодушними можуть бути прості звичайні люди, які перед небезпекою смерті показують надзвичайне геройство.

Усе, що Ви робите, можна назвати одним словом – найвищим проявом людяності. Тому що трагедія сучасної росії полягає у знелюдненні, брехні, в тому, що цілі покоління є втягнуті в багнюку неправди, облуди, мерзоту запустіння. Оце страхітливе затемнення людських умів вони хочуть нав’язати не тільки нам, а й цілому світові.

Тому ви є заборолом правди проти неправди. Ви є передовою лінією, яка не дозволяє тій облуді знищити у цьому світі все те, що є прекрасне і людяне.

Ваше служіння для нашого народу – є неоціненне, і є найвищим проявом людяності, за що ми вас сердечно дякуємо.

Наші думки, наші молитви, усі наші зусилля з вами. Все те, що ми робимо в тилу – ми робимо для того, аби ви чулися тими, хто заслуговує не тільки на найвищу пошану, а й тими, задля котрих ми готові віддати своє життя з вдячності за те, що Ви робите для нас.

Хай Господь Вас благословить і береже, хай Мати Божа має над Вами свій омофор. Не піддавайтеся на зневіру. Ми є великий, могутній народ. Хай Господь дарує нам свободу. Разом і до кінця!

З нами Бог!

Слава Ісусу Христу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *