Перші три дні війни

Час прочитання: 3 хвилин

Слава Ісусу Христу!

Дорогі друзі!

Перші три дні війни… Перші три дні у яких ми зіткнулися зі страхітливим знелюдненням наших сусідів росіян. Перші три дні у яких ми побачили вражаючий приклад самопожертви наших воїнів, Президента, дипломатів, представників різних силових структур, волонтерів, учасників тероборони…

Цей перелік можна продовжувати, але тішить те, що він значно довший ніж перелік моральних перверзій тих мерзотників  з Росії, які підло як Юда увірвалися вночі на нашу землю – їх усіх перелічувати не потрібно, бо у них один спільний знаменник – нелюди.

Три перші дні, як три дні Ісуса в гробі. Християни знають, що після цього настало Воскресіння – саме тому й виникло християнство, яке вказує на нашу перспективу у Божих очах.

Завтра християни Східної традиції – греко-католики і православні святкують М’ясопусну неділю, або як її ще називають – неділю про Страшний Суд. Під час Святої Літургії читатимемо уривок Євангелія у якому Ісус каже: «Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменших, ви Мені зробили…» (Мт 25:40). З цієї причини сьогодні з глибини серця хочу подякувати усім – передусім нашим воїнам – за те, що вони зробили для своїх братів і сестер, дітей і батьків, усіх українців, для усього людства.

Дорогі наші захисники, за ці три дні Ви засвідчили стільки геройської любові, що її не можна описати жодними словами! Хай Господь віддасть усім вам сторицею!

У  Євангелії неділі про Страшний Суд є ще й інші слова: «Істинно кажу вам: те, чого ви не зробили одному з Моїх братів найменших, Мені також ви того не зробили» (Мт 25:45). Ці слова є викликом для тих, які ще не зробили свого внеску для перемоги (в Україні та за кордоном), вони запрошують нас побороти свій страх, свої слабкості та відважитися на служіння, приклад якого щохвилини дають нам ті, які ціною над зусиль борються за моє і ваше життя, борються за наше спільне майбутнє.

Хай Господь допомагає нам долати наші страхи, дає силу виборювати перемогу і сподобить її святкувати у найближчому майбутньому!

Тримаймося, ми на дорозі правди! Слава Україні та її захисникам!

З нами Бог!

Щиро Ваш,

о. Юрій

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *