Надзусилля захисників

Час прочитання: 3 хвилин

Слава Ісусу Христу!

Дорогі наші захисники України!

Ми всі безмежно вдячні Вам за ще один день надзусиль та жертву Вашого життя задля життя всіх українців! Ісус запевняє: «Ніхто неспроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає» (Йо 15:13).

Дорогі оборонці України!

Ваша відвага розсіює темряву страху, якою московити хочуть паралізувати нашу країну, видати облуду за реальність. Проте їхня облуда є фікцією та заслуговує на відповідне ставлення. Автор книги Мудрості навчає: «Бо страх − це ніщо інше, як занехаяння допомоги, що її розум постачає» (Мудр 17:11).

Ми, українці, продемонстрували, що не тільки можемо відрізняти правду від брехні, але й укотре нагадуємо Західному світові, що ми є людьми, здатними жити за найвищими ідеалами. Подвиг, звитяга, мужність, любов до людей та самопожертва наших воїнів, влади, дипломатів, волонтерів запалює в кожному й кожній із нас кращу версію нас самих.

Ми мужньо тримаємося, відстоюємо правду і право на життя. Навколо цього пекла насильства московитів світ потрохи починає знімати рожеві окуляри. Парадоксально, що ми обстоюємо саме ті цінності, які Європа так гарно словесно декларує. Пробудження Західного світу відбувається повільно, але все ж відбувається. Тому ми не повинні опускати рук, «знаючи, що утиск виробляє терпеливість, 4. терпеливість – досвід, а досвід – надію. 5. Надія ж не засоромить, бо любов Бога влита в серця наші Святим Духом, що нам даний» (Рим 5:3–5).

Дорогі українці! Ми робимо те, що маємо робити, бо інакше наше сумління не дозволить нам називатися людьми, а піддавшись страхові, ми заперечимо Богом дане право на життя.

Україна протистоїть імперії зла – росії, яка загрузла в болоті брехні та лукавства. Не треба говорити, що в цій підступній війні винний тільки кремлівський режим, бо мовчазна згода багатомільйонного суспільства є співучастю у злі: «Лукавство – боязливе, воно засуджене власним свідоцтвом, воно під натиском сумління завжди збільшує лихо» (Мудр 17:10). Тому вкрай важливо йти далі, не боятися, не зупинятися, і ми обов’язково переможемо!

Тримаймося! Ми на дорозі правди! Слава Україні та її захисникам!

З нами Бог!

Щиро Ваш

о. Юрій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *